Kabbalah Science 
Kabbalah Science
Kabbalah Science

על קוונטים וקבלה, ד"ר ג'פרי סטינובר

אודות ד"ר ג'פרי סטינובר

ד"ר ג'פרי סטינובר הפך לכוכב מיד לאחר הופעתו בסרט "What the bleep do we know".

במשך 20 שנה הוא שימש כפסיכיאטר. בעל תואר MS ובעבר מרצה באוניברסיטת Yale במחלקה לפיזיקה תיאורטית ובמרכז המידע החדש של אוניברסיטת Yale בתחום פיזיקת הקוואנטים.

כמו כן, ד"ר סטינובר כיהן תקופה ארוכה כנשיא קרן יונג בניו יורק, ומרצה לפסיכולוגיה ודת באוניברסיטת הארוורד. כיום מסיים דוקטורט בפיזיקה תאורטית ופיזיקה של מערכות מורכבות באוניברסיטת ניס שבצרפת ומלמד חוק ומשפט באוניברסיטת פרינסטון בארה"ב.

מחברם של חמישה ספרים מצליחים שתורגמו לתשע שפות ביניהם: The Quantum Brain שנחשב לספר אשר מציב סטנדרטים חדשים בתחום המדע הפופולרי וזכה לתשבחות רבות, בו הוא עוסק במתמטיקה, מדע, מחשבים, פיזיקה קוואנטית, בינה מלאכותית, ועוד. כמו כן כתב ספרים נוספים שהפכו לרבי מכר ביניהם:

CRACKING THE BIBLE CODE, Homosexuality and the Politics of Truth ואחרים. ד"ר סטינובר משמש גם כיועץ לקונגרס ולממשל ומכהן בוועדות ציבוריות בנושאים שונים.

(לאתר של ד"ר סטינובר לחץ/י כאן)

 

פיסיקת קוונטים וחכמת הקבלה

ד"ר סטינובר התוודע אל המכון למחקר (ARI) במפגש שערכנו עם המדענים כוכבי הסרט "What the bleep do we know". התעניינותו בחכמת הקבלה היא אמיתית ועזה, ולכן הוא ביקש להתארח בישראל ולהשתתף בקונגרס האביב שקיים המכון.

ההרצאה המרתקת שלפניכם התקיימה בישראל באותו קונגרס.

ד"ר ג'פרי סטינובר, על קוונטים וקבלה
 

>> לאחר ההרצאה הועלו שאלות מן הקהל. כדי לצפות בחלק זה של ההרצאה לחץ כאן

 
Kabbalah Science © 2007 - All rights reserved.